fbpx

Tevez: Lufta për titull nuk është vetëm mes dy klubeve

Sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez thotë se është ende herët për të folur pë favoritë për Skudeton e këtij edicioni në Serie A.

”Unë mendoj se është ende herët të themi se titulli është mes nesh dhe Romës”

”Ka ende shumë ndeshje për të luajtur. Ndaj Romës do jetë ndeshje e madhe, por është ende herët për të menduar rreth asaj”, tha Tevez.

Deklarata vije pas fitores bindëse 0-3 ndaj Atalantas.

Lajme të ngjashme

Back to top button