fbpx

Loni Gashit i thyhet zemra

Këngëtari kosovar që jeton në Britani të Madhe, Loni Gashi, duket se është shumë i ndjeshëm ndaj baladave. Kjo pasi ai në rrjetin social ‘Twitter’ ka postuar linkun e këngës ‘Coming Home pt II’ të këngëtares Skylar Grey dhe duket se kjo këngë i ka kujtuar atij ndonjë ngjarje të jetës së tij sa që ka arritur që t’ia thyejë zemrën.

“This song breaks my heart” ishte shkrimi i tij. Ndër të tjera, Loni para disa ditësh ka konfirmuar që është në garë tek ADD52 që është një platformë muzikore e zbulimit të talenteve të ri të cilët nuk kanë kontrata të nënshkruar.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close