fbpx

Moti sot me diell

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të dobëta lokale në pjesët kodrinore malore. Temperaturat e ditës do të arrin deri në 20 gradë dhe do ët fryjë erë e lehtë nga jug perëndimi.

Mot i njëjtë do të karakterizojë edhe Shkupin ku temperaturat gjatë ditës do të arrijnë deri në 22 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close