fbpx

A kishte marrëdhënie seksuale Blero me Dafinën? (Video)

Blero në një intervistë ekskluzive për emisionin “Prive” të Klan Kosovës, ka treguar arsyeje përse është “ndarë” nga Dafina Zeqiri.

Ai ka thënë se është nëna e saj që i ka larguar ata ndërsa e ka pranuar se ka pasur një “shkëndijë” mes tij dhe Dafinës. Por që nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me të. Ai ka treguar edhe pse është zhgënjyer me MC Kreshën.

Lajme të ngjashme

Back to top button