fbpx

Fatos Lubonja pre e hajdutëve

Banesa e publicistit Fatos Lubonja është bërë pre e vjedhjeve ditën e djeshme, shkruan AMA News.

Ndërsa vetë publicisti ndodhet në Itali, hajdutët kanë hyrë në banesën e tij e cila ndodhet pas “Muzeut Kombëtar”, duke vjedhur dy orë dore, dhe disa sende, raporton kanali A1 Report.

Denoncimi i ngjarjes është bërë nga fqinja e Lubonjës, e cila sapo ka konstatuar vjedhjen i është drejtuar komisariatit numër 3 në kryeqytet.

Lajme të ngjashme

Back to top button