fbpx

Prishtinë: Merimanga nuk kursen as Lamborghinin (Foto)

S’ka rëndësi a është Golf 2 apo Lamborghini, nëse e ke parkuar gabimisht, atëherë vije kamioni merimangë dhe ta konfiskon.

Kështu i ka ndodhur edhe një pronari të super-veturës Lamborghini në Prishtinë. Të shtunën në mbrëmje në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet, Policia ka konfiskuar këtë veturë. Kujdes ku parkoni. /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button