fbpx

Fjolla Morina: Si e ndalova euforinë e Tunës

Duket se ky ka qenë misioni i saj i këtyre muajve të fundit: të ndalojë euforinë e Tunën. Fjolla Morina është parë disa herë të replikojë në distancë me Tunën në rrjetet sociale. I ka sulmuar “zogun”, me të cili Tuna theu rekorde.

E tani me këngën e saj “Queen”, të cilën e ka menaxhuar vetë, thotë se ka arritur ta ndalojë. Pyetjes së Panorama Plus nëse kjo këngë ishte kritikë ndaj kolegeve apo sulm direkt ndaj Tunës, ajo i përgjigjet: “Këtu dua të sqaron një gjë; ka qenë kritikë ndaj kolegeve të mia që kanë mbyllur goëj, që “zogu” u ka thënë se nuk ka konkurrentë. Ky është “diss” (angl. fyerje, përbuzje) ndaj zogut dhe kritikë ndaj këngëtarëve.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close