fbpx

Fiton Bayerni

Skuadra bavareze ka arritur fitoren e radhës në kuadër të javës së gjashtë të Bundesligës, duke mposhtur Kolnin 2-0.

Mario Gotze shënoi për epërsinë e parë të bavarezëve në minutën e 19’.Me këtë rezultat u mbyll pjesa e parë.

Me fillimin e pjesës së dytë erdhi edhe goli i dytë dhe i fitores për skuadrën e Bayernit. Ishte autogoli i anëtarit të Koln, Halfar, në minutën e 66’./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close