fbpx

Rrahje e përgjakshme në Kërçovë

Një qytetarë i Kërçovës mbrëmë ka therur me thikë një shokun e tij në kafene.  Policia informoi se incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19.45 në qendër të qytetit.

Në rrahje janë përfshi S.A dhe SH. A të dy nga Kërçova. Për një moment SH.A e ka therur me thikë në stomak S.A.

Disa orë më vonë sulmuesi është kapur nga policia dhe kundër tij është ngritur padi penale.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close