fbpx

Marina përshëndet fansat me “Alkapone”

Motrat seksi të ekranit Marina dhe Luana Vjollca kanë përshëndetur fansat e tyre me një video në makinë teksa i shëtiste nëna e tyre.

Në sfond kënga e Elita 5 “Alkapone”, Marina fton motrën dhe nënën e saj që tu japë një puthje dhe përshëndetje teksa këndon pak nga kënga e famshme.

Dita e shtunë tashmë është e familjes dhe pushimeve me të dashurit.

Tags

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Pershendetje portalb, jam Arilena desha tua them jeni portali me i mire ne vend qe na informoni per SHOWBIZIN, po kisha pasur qef te njoftoj edhe gazetaren/gazetarin tuaj të showbizit pasi në lajme duket shume terheqes 😀 😛

Back to top button
Close