fbpx

A është Greta Koçi shtatëzënë? (Foto)

Ditëlindja e Greta Koçit ka “pushtuar” portalet shqiptare. Kudo flitet se këngëtarja i ka mbushur 23 vjeç. Greta ka festuar dhe është kënaqur mes miqsh.

Edhe me këtë rast kanë rënë në sy format e mbushura të këngëtares. Barku i saj duket i rrumbullakosur dhe linte përshtypjen se këngëtarja është shtatëzënë.

Thotë se është “single”, por barkun e ka të fryer!

Greta Koçi duhet të filloj të mbajë dietë dhe të bëjë fitnes, që ti rikthej linajt dhe të duket tamam një 23 vjeçare, se përndryshe…/Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button