fbpx

Shkëlzen Berisha i çmendur për Arminën “Ajo është zemra ime”

Shkelzen Berisha tashmë e ka pranuar lidhjen me Armina Mevlanin. Por, deri tani ai asnjëherë nuk kishte publikuar në rrjetet sociale një foto të përbashkët. Djali i ish-kryeministrit e ka publikuar foton me mbishkrimin “With my heart” (symbol) – me zemrën time.

Vetëm pak minuta pas postimit të fotos, ka ardhur dhe reagimi i Arminës, e cila ka postuar këngën “The Cure – Lovesong”, duke i premtuar dashuri përgjithmonë.

Shkëlzeni dhe Arminën janë prej vitesh në një lidhje, por që vetëm muajt e fundit kjo gjë është pranuar publikisht.

Djali i Sali Berishës i ka dhënë fund martesës me Sadije Berishën, me të cilën ka dy fëmijë.

Lajme të ngjashme

Back to top button