fbpx

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell. Reshje të shiut do të paraqiten kryesisht në orët e paradites.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 12 deri 19 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 18 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close