fbpx

Gareth Bale shkel tifozen me makinë (Video)

Dhjetëra tifozë ishin grumbulluar në qëndrën stërvitore të Real Madrid, “Valdebebas”, për ti marrë një autograf yllit uellsian Gareth Bale, por gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë për një prej tifozeve të pranishme.

Nëse disa ditë më parë Bale nuk ndaloi për të dhënë autografe këtë herë ish lojtari i Tottenham nxitoi kur pa numrin e madh të fansave dhe për pasojë shkeli në këmbë një vajzë që qëndronte pranë makinës së tij.

Fatmirësisht, edhe pse çalonte, vajza nuk pati asnjë problem serioz.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close