fbpx

Ditë të vështira për Lazion

Lazio po vazhdon krizën e rezultateve në Serie A. Skuadra e Canës dhe Berishës është mposhtur nga Udineze në terrenin vendas me rezultat 0:1.
Mjaftoi një gol i Thearau i shënuar në minutën e 26 për fitoren e Udinezes.
Lorik Cana ishte pjesë e Lazios nga fillimi i ndeshjes, ndërsa Etrit Berisha ishte në bankën rezervë.
Pas katër javësh Lazio mbetet në pjesën e poshtme tabelare me vetëm 3 pikë të tubuara.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close