fbpx

Dafina Zeqiri vjen me “Ndjenjë Tjetër” (Video)

Këngëtarja, Dafina Zeqiri sapo ka lansuar projektin e saj më të ri që mban titullin “Ndjenjë Tjetër”.

Kënga është punuar nga një ekip i madh duke filluar nga, Producenti Lirian Kaçi – Luro, tekstshkrues Arijanit Palaj a.k.a Niti, kurse miksimi dhe inçizimi nga Big Bang dhe Stash Beat, studio “RedBox”.

Klipi i kësaj kënge është punuar nga Max Production.

Kënga është e zhanrit Baladë./Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close