fbpx

Foto nga lirimi i hoxhallarëve

Me kërkesë të prokurorit të rastit Haki Gecaj, është marrë vendimi për lirimin e dy imamëve nga Mitrovica Enis Rama dhe Ekrem Avdiu.

Ndërkaq, ne ju sjellim disa foto të hoxhallarëve të liruar nga burgu i Dobravës. /Zëri/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close