fbpx

Garcia: Miralem Pjanic është gjeni

Pas rezultateve të mira, sigurisht as për lojtarët nuk mungojnë lëvdatat. Trajneri i Romës, Rudi Garcia ka përgëzuar Miralem Pjanicin për super golin e tij që boshnjaku realizua dje mbrëma për të fituar 1-2 ndaj Parmas.

”Ne luajtëm mirë e sidomos në 45 minutat e para ku kontrollouam ndeshjen me ndihmën e posedimit”

”Është gjithmonë mirë të fitosh në një vend të vështirë si Parma që ka një trajner fantastikë si Donadoni”

”Si shpëtuam në fund? Vetëm dhurojani topin një gjeniu si Pjanic dhe shikoni super golat e tij nga gjuatja e lirë”, tha Garcia.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close