fbpx

Keku i Arbana Osmanit pushton rrjetet sociale

Pasi Arbana Osmani u tërhoq nga ekrani për disa kohë për shkak të shtatzanisë së saj, moderatorja po i përkushtohet sa më shumë pasionit të saj, gatimit.

Ajo ka gatuar një kek që përveç se është aq i bukur në të parë, por me siguri edhe me një shije të mrekullueshme, transmeton oranews.

Keku i bardhë dhe në brendësi i kuq është bërë shumë shpejt i famshëm teksa e kanë shpërndarë në Instagram provuesit e tij, Ledio Liço dhe Xhemi Shehu.

Capture1 Capture2 Capture3

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close