fbpx

Enca Haxhia ndryshon ngjyrën e flokëve (Foto)

Enca Haxhia disa ditë më parë ka postuar në Facebook një fotografi duke treguar se ajo është foto e saj e fundit ku fansat mund ta shohin si biondinë.

Këngëtarja ka shkruar në mbishkrim, “Selfija e fundit me floke bjonde”, transmeton indeksonline.

Nuk kaluan shumë ditë dhe sot Enca e ka bërë publike fotografinë tjetër, sigurisht me ndryshim esencial, këngëtarja në këtë foto ka ndryshuar look’un duke i bërë flokët e kuqe. Ndërsa në mbishkrimin e fotografisë së publikuar Enca ka thënë, “Bisha’a back”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close