fbpx

Aksion policor tek Stacioni i trenave në Shkup

Aksion i madh policorë ka ndodhë sot tek Stacioni i trenave në Shkup. Burime nga policia konfirmojnë aksionin dhe theksojnë se bëhet fjalë për zbulimin e emigrantëve ilegal.

Edhe dëshmitarët okular kanë njoftuar për numër të madh të forcave policore. Ndërsa nga MPB-ja nuk japin detaje nga aksioni, nën arsyetimin se aksioni akoma është në rrjedhë, por paralajëmrojnë informata më të hollësishme brenda ditës, apo eventualishtë gjatë ditës së nesërme.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close