fbpx

Nokautohet Messi (Video)

Lionel Messi nuk ka kaluar mirë mbrëmë. Përveç që nuk arriri të realizoj gol për Barcelonën në ndeshjen ndaj Malagas, e cila përfundoi baras 0:0, ylli argjentinas është nokautuar nga qendër mbrojtësi i Malagas, Weligton Oliveira. Ky i fundit e ka kapur për fyti reprezentuesin argjentinas dhe e ka përplasur për toke.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close