fbpx

Mot me vranësira

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira. Gjatë pasdites do të ketë reshje të shiut në pjesën veriore të vendit. Reshjet e shiut do të vazhdojnë gjithë natën, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë juglindore.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 16 deri 27 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 24 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close