fbpx

Gold Ag niset për në haxh

Reperi i njohur Gold Ag, i cili disa herë e ka dëshmuar në publik se është një mysliman i devotshëm është nisur sot për Haxh.

Familjarët e tij e kanë konfirmuar lajmin se Gold-i është nisur për haxh, shkruan Zëri.

Gjatë natës së shkuar, familjarët, shokët dhe të afërmit e tij i kane uruar rrugë të mbarë.

Lajme të ngjashme

Back to top button