fbpx

Dj Blunt nargjile e çaj në Turqi (Foto)

Dj Blunt, një nga Dj-ët më të famshëm e më të kërkuar në tregun shqiptarë, ka bërë publikë një fotografi në rrjetin social në Instagram duke treguar që është në Turqi.

Karakteristik e kësaj fotografie është çaji në tavolinë dhe nargjileja që ai është duke e konsumuar, ndërsa në mbishkrim të fotografisë Blunt ka shkruar “Merhaba abeee #istanbul #chillin”, transmeton Indeksonline.

Dj Blunt dhe Real 1 së fundmi kanë bërë publike remixin e këngës së tyre “Nëse m’don ti” në bashkëpunim me reperin Ledri, që padyshim është një nga këngët që bëri bujën më të madhe këtë verë, kështu duke u dëgjuar në çdo bar, club e kafene ku ka shqiptarë.

Lajme të ngjashme

Back to top button