fbpx

Dënohet Adelina Berisha (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha një ditë del për tu shëtitur atë ditë dënohet, në këtë fotografi ajo shihet duke marrë gjobën nga Policia e Kosovës në rrugën “Rexhep Luci”, Prishtinë.


Adelina më pas në një foto tjetër pas gjobës duket se nuk ia ka gajlen që u dënua, ajo së bashku me një shoqe të sajë shihen duke buzëqeshur, derisa këtë radhë janë në këmbë, transmeton indeksonline.


Këngëtarja së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re “A dalim”, këngë kjo e bërë nga producentët Zzap&Criss me tekst të Mozzik dhe e realizuar në videoklip nga Max Production.

Lajme të ngjashme

Back to top button