fbpx

“360 shkallë” ja si komentohet qasja e ambasadorit amerikan (VIDEO)

Në vazhdim shikoni emisionin ‘360 shkallë” në Alsat-M, transmetuar më 22 shtator.

Tema është – ambasadori i ardhshëm i SHBA-ve në Maqedoni Xhes Bejli në Senatin amerikan, ndërsa mysafir në debat është Nikolla Popovski dhe Sasho Klekovski.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close