fbpx

Milani i merr një pikë Empolit (Video)

Skuadra e Milanit nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 2:2 në udhëtim ndaj Empolit.

Në fakt, rossonerët arritën ta rikthejnë disavantazhin e dy golave për ta nxjerr një pikë nga kjo sfidë.

Lorenzo Tonelli (13’) dhe Manuel Pucciarelli (21’) kaluan vendasit në epërsi në këtë sfidë, para se Fernando Torres (43’) dhe Keisuke Honda (58’) të shënon për Milanin.

Ndryshe, ky ishte goli i parë i Torresit në fanellën e rossonerëve.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close