fbpx

Publikohet video ku shihet si deputetët socialistë e goditën deputetin demokrat, Strazimiri (Video)

Pasi akuzës nga Prokuroria ndaj deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu, për goditjen e deputetit demokrat, Gent Strazimiri, publikohet videoja ku deputeti goditet në mjediset e Kuvendit.
Në video shfaqen deputetët e majtë njëri pas tjetrit teksa godasin deputetin Strazimiri në korridorin e Kuvendit, raporton “News 24”.

Videoja është regjistruar më 10 korrik të 2014, në momentin e ngjarjes, e cila i parapriu bojkotit të Kuvendit nga opozita.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close