fbpx

Jonida Maliqi bën ushtrime në natyrë

E kemi parë me taka të larta dhe të veshur me stil. Por Jonida Maliqi ka edhe momentet e saj sportive. Këngëtarja ka treguar se për të mbajtur trupin e saj në formë bën sport dhe frekuenton vendet me ajër të pastër.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur sportive dhe gati për pak ushtrime.

“Live with sport it’s good for you”- është shprehur ajo.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close