fbpx

Rita Ora i bashkohet jurisë së “The Voice UK”

Ajo është një nga femrat më të paguara në të gjithë botën nga muzika pop.

Pra, kjo është një befasi që Rita Ora është zgjedhur për t’iu bashkuar Sir Tom Jones, will.i.am dhe Ricky Wilson në serinë e katërt të shfaqjes televizive të BBC, The Voice.

Këngëtarja e këngës R.I.P, është në rrugën e Kylie Minogue dhe Jessie J, që të bëhet femra e vetme në panelin e jurisë.

Lajme të ngjashme

Back to top button