fbpx

PDSH reagon ndaj deklaratës së Selës, e quan tradhtar

4 deputet të PDSH-së Gazmend Aliu, Merale Ferati, Bekim Fazliu, dhe Orhan Ibrahimi kanë reaguar ndaj deklaratës së Zijadin Selës, duke kërkuar që ai asnjëherë mos ti përmend emrat e tyre.

“Shprehim indinjatë të thellë, me rastin e përmendjes së emrave tonë nga ana e një tradhtari ordiner, Zijadin Sela. Publikisht ja tërheqim vërejtjen këtij sharlatani që kurrë më mos ti përmend emrat tonë”, thuhet ën reagim.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close