fbpx

Vetëvritet 50 vjeçari në Gostivar

Një 50 vjeçar nga Gostivar mbrëmë është vetëvrarë për shkak të borxheve dhe pamundësisë së shlyerjes së tyre.

Sipas informacioneve të para, 50 vjeçari ka pasur borxhe të mëdha dhe se mësohet se kjo ka qenë arsye e vetëvrasjes.

Bëhet fjalë për një person familjar, baba i dy fëmijëve.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close