fbpx

Mot me vranësira, reshje të shiut dhe erë e fortë

Moti sot pritet të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i freskët, gjatë mëngjesit me reshje të shiut, ndërsa pasdite me erë të përforcuar nga veriperëndimi.

Temperaturat pritet të sillen prej 8 deri më 21 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë maksimale deri më 20 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button