fbpx

Blendi Fevziu pyet Edi Ramën: Do e kishi mbyllur edhe USHT-në?

Në emisionin e tij Blendi Fevziu kishte mysafir kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Mes tjerash, Fevziu i thotë Ramës që në Parlament ka deputetë që nuk kanë shkollim adekuat dhe aq më pak nuk kanë lidhje me atë që flitet në komisionet kuvendore. Ai disa herë përmend universitetet e Maqedonisë duke u nisur nga USHT. Në pyetjen e tij, do e kishi mbyllur edhe USHT po të kishte ingerenca, Rama me përgjigje diplomatike.

Lajme të ngjashme

Back to top button