fbpx

Çfarë po bëjnë Gold AG dhe Enca?

Reperi Gold Ag ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Facebook ku shihet me këngëtaren Enca Haxhia.

Gold Ag më herët kishte bërë publike edhe disa fotografi me reperin Ledri, por kësaj radhe ai shihet më këngëtaren e re që ka bërë bum në estradën shqiptare.

Ende nuk kemi informacion a ishte ky vetëm një takim rasti apo Goldi dhe Enca do të sulmojnë këtë periudhë dimërore më ndonjë projekt. Në mbishkrim të kësaj fotografie thuhet “Ups.. Enka”, transmeton indeksonline.

Projekti i fundit i këngëtarit është kënga “Kosova” ndërsa ai ka paralajmëruar edhe projekte të reja.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close