fbpx

Mot me diell dhe vranësira të vogla

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale, ndërsa gjatë pasditës do të ketë kushte për reshje të shkurta dhe bubullima, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat pritet të sillen prej 9 deri më 17 gradë, ndërsa pasdite prej 21 deri më 31 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë prej 15 deri më 28 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button