fbpx

Interi nuk e mban hapin me të fortit

Skuadra zikaltër, Inter, është ndalur në barazim në sfidën e zhvilluar kundër Palermos.

Klubi nga qyteti i modës dhe sicilianët ndanë pikët pasi barazuan 1:1, në një ndeshje që solli një dominim të theksuar të vendasve.

Franco Vazquez (3’) kaloi Palermon në epërsi me një gol të shpejtë, teksa Mateo Kovacic (42’) barazoi shifrat për zikaltërit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close