fbpx

S’përmbahet Sheila, pozon e zhveshur me puro!

Ajo ka zgjedhur të provokojë ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale me këto dy poza.
Këngëtarja Sheila Haxhiraj duket se nuk dëshiron të tërheqë vëmendje vetëm me zërin e saj të bukur, por edhe me pamjen.

Sheila realizon vazhdimisht foto në të cilat shfaq edhe hiret e saj. Këtë herë ajo ka zgjedhur të provokojë ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale me këto dy poza.

Ajo shfaqet sensuale teksa shijon një puro, dhe nuk heziton të ekspozojë edhe të pasmet e saj.

Lajme të ngjashme

Back to top button