fbpx

Shqiptari vret të dashurën rumune

Një tjetër episod dhune kundër femrave është shënuar në Torino. Një shqiptar ka qëlluar me thikë për vdekje të dashurën e tij rumune pas një mosmarrëveshjeje mes tyre.

Ngjarja ka ndodhur në një apartament ndërsa 46-vjeçarja rumune është qëlluar në bark dhe në gjoks, transmeton Shekulli.

Shkak i mosmarrëveshjes është se 46-vjeçarja rumune donte të ndahej nga i dashuri shqiptar, 48 vjeç Shqiptari është larguar nga vendngjarja por më vonë është dorëzuar në polici i cili ka sqaruar edhe rrethanat e vrasjes.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close