fbpx

Edi Ramën e emocionoi flamuri shqiptar në avionin e Papës

Pak minuta pasi priti Papa Françeskun, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nuk ka ngurruar të shpreh emocionin e tij edhe në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një foto me shkrimin: ‘Çfarë emocioni flamuri shqiptar mbi avionin e Papës dhe zbritja e Atit te Shenjte mbi token e shqiptareve’.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close