fbpx

Hoxhë Latifi flet për arrestimet e hoxhallarëve (Video)

Në një nga ligjeratat e tij, imami Fatmir Latifi thotë se ndoshta disa “pseudo hoxhallarë” dhe “pseudo-xhemati” i kanë fajet për arrestimin e imamëve ditë më parë. Ai këtë e thotë në minutën e 26-të të videos.

Ndryshe, BIK u ka ndaluar postimet në Youtbue hoxhollarëve pa i kontrolluar vet ata.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close