fbpx

2po2 i pari në estradë me Iphone 6

Reperi i famshëm 2po2 ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Facebook, duke treguar me krenari që në duart e tij tanimë qëndron telefoni më i ri i kompanisë Apple Iphone 6.

Besniku i cili jeton në Francë në mbishkrim të fotografisë ka shkruar “Thuj Mirdita To My New Iphone 6 Selfie #2po2# Authentic Entertainment”. Selfie është fotografia e parë e nxjerrë nga Iphoni 6 i Besnikut a.k.a 2po2.

Reperi së fundmi ka bërë publike këngën e cila i drejtohet ekskluzivisht qytetit të Prishtinës ku ai u lind dhe u rri, të titulluar “Prishtinali”./ Indeksonline

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close