fbpx

Burgim të përjetshëm për shtetasin e  Maqedonisë që morri pjesë në vjedhjen në “Rolex” Bahrein

Është dënuar, edhe pse në arrati, shqiptari nga Maqedonia Gjin Gjergji (36) i cili ishte pjesë i përfshirë në vjedhjen milionëshe të vitit të kaluar në shitoren për shitjen e orëve luksoze “Rolex” në Bahrein.

6 burrat të veshur me ferexhe në shtator të vitit të kaluar kishin vjedhur 80 orë “Roleks” në vlerë prej 1.4 milionë dollar.

Një pjesë e kësaj bande ende nuk është arrestuar, dhe po kërkohen nga Interpoli.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button