fbpx

Një herë flet Rozana Radi

Dita e sotme ka nisur me filozofi për jetën nga Rozana Radi.

Jo më kot tekstet e këngëve që shkruan ajo godasin dhe pëlqehen, sidomos baladat. Ajo e di çfarë do publiku të dëgjojë dhe gjithmonë ka një motiv për të shkruar. Postimi i sotëm në instagram ka të bëjë me të shkuarën.

Rozi ndihet krenare për gjithçka ka arritur dhe ka bërë në jetë. Pamjen dhe sjelljet apo edhe gabimet ajo ja le etapave të jetës, etapa të cilat gjithkush i kalon sipas mënyrës së tij dhe Rozi i ka kaluar ashtu siç duhet./Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button