fbpx

Pas kujt po ‘çmendet’ Enca? (Foto)

Këngëtarja e cila po bënë bujë të madhe gjatë kohëve të fundit, Enca Haxhia ka një simpati të madhe për sytë e ‘Djaboom’.

Enca ka publikuar në profilin e saj zyrtar të Isntagramit një fotografi, ku shihet bashkë me deejayn me nofkën ‘djaboom’, transmeton lajmi.net

“Nëse ende nuk e njihni djaboomin, atëherë duhet ta ndjekni atë në instagram dhe të shikoni punën e tij. Sytë e tij të gjelbërta janë më të lezetshmet”, ishte mesazhi i shkruar nga Enca në fotografinë e postuar.

Enca është në fillet e ritjes së karrierës së saj, sidomos falë projektit i cili bëri ‘boom’ këtë verë, ‘A po t’pëlqen’.

Fotografia e publikuar nga Enca në Instagram

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close