fbpx

Mot me diell, pasdite shi

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell në mëngjes, ndërsa pasdite do të ritën vranësirat kryesisht në pjesët veriore dhe do të ketë kushte për reshje të shiut dhe paraqitjen e bubullimave.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 21 deri 29 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 27 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button