fbpx

Ancelotti: Mourinho dhe Ronaldo nuk më interesojnë

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti thotë se ai nuk është i interesuar për shoqërinë e Cristiano Ronaldos me Jose Mourinhon.

Kohëve të fundit është përfolur shumë rreth Mourinhos dhe Ronaldos, megjithatë ish-trajneri i Milanit nuk është i shqetësuar rreth kësaj.

”Mourinho është një trajner i mrekullueshëm, që mund ta trajnojë çdokënd”.

”Unë nuk di për shoqërinë e tij me Ronaldos sepse kjo nuk më intereson. Është shoqëri personale dhe kjo nuk ka të bëjë me Real Madridin”, tha Ancelotti për gazetarët.

Lajme të ngjashme

Back to top button