fbpx

Tuna hipën mbi kalin lodër

Tuna e ka gjetur mënyrën e duhur për të kaluar kohën e saj të lirë. Këngëtarja që tashmë e shohim vetëm në shoqërinë e të dashurit të saj Cozman dhe miqve të tyre të përbashkët

Ajo ka publikuar në Instagram një foto collage ku shfaqet në një dhomë me lodra dhe Tuna çapkene ka hipur mbi një kalë. Ajo momentalisht ndodhe në Tiranë për projektet e saj muzikore.

“Hola..hola..with them boys #FunTime #TiranaTime”-ka shkruar ajo në foto.

tuna1

Lajme të ngjashme

Back to top button