fbpx

‘Shfryhet’ 2po2

Ngjarjet e fundit politike që janë duke u zhvilluar në Kosovë duket se e kanë acaruar reperin kosovar 2po2. Ai ka postuar një shkrim në rrjetin social ‘Twitter’ ku thotë se tani Kosova është në gjendje të mjerueshme.

“E di Qe Nuk Jam Kompetent Per Te Bërë Kritika ´ T’pakten Pe Shfrytzoj Drejten E Shprehjes Se Ndjenjave Momentale !!! OJ KOSOVË ´ E MJERA KOSOVË !!!!” ishte shkrimi i reperit. 2po2 është një ndër reperat shqiptar i cili këndon ngjarjeve aktuale dhe qytetit të lindjes, siç është kënga e fundit ‘Prishtinali’ të cilën e ka në bashkëpunim me reperat e tjerë të skenës muzikore shqiptare. Kjo këngë e lansuar në fund të muajit gusht deri me tani ka arritur që t’i grumbullojë rreth gjysmë milioni shikime në kanalin ‘Youtube’.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close